Zdobądź Uprawnienia na Wózki Widłowe Wydane przez UDT

  • Home
  • Zdobądź Uprawnienia na Wózki Widłowe Wydane przez UDT

Zdobądź Uprawnienia na Wózki Widłowe Wydane przez UDT

2023-08-26 admin Comments Off

Czy wiesz, że posiadanie uprawnień na wózki widłowe wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) to nie tylko wymóg prawnie regulowany, ale przede wszystkim gwarancja Twojego bezpieczeństwa i profesjonalizmu w pracy? W naszym ośrodku szkoleniowym rozpoczynamy nowy cykl szkoleń na uprawnienia na wózki widłowe, a pierwsze z nich już w sobotę, 9 września 2023 roku.

Dlaczego Uprawnienia na Wózki Widłowe są Istotne?

Wózki widłowe to niezastąpione narzędzia w wielu branżach, od magazynów po przemysł produkcji. Posiadanie uprawnień do ich obsługi jest nie tylko obowiązkiem, ale także świadectwem Twojej zdolności do bezpiecznej i efektywnej pracy. Uprawnienia te wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego są potwierdzeniem Twojej wiedzy o zasadach obsługi, bezpieczeństwa oraz przepisów prawnych związanych z tymi maszynami.

Szkolenie na wózki widłowe w naszym ośrodku

W naszym ośrodku szkoleniowym wiemy, jak ważne jest zdobycie profesjonalnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Nasze szkolenie obejmuje:

  • Teoretyczną Wiedzę: Poznasz kluczowe aspekty związane z obsługą wózków widłowych, przepisami bezpieczeństwa, identyfikacją ryzyka i procedurami awaryjnymi.
  • Praktyczne Ćwiczenia: Na naszym placu szkoleniowym zapewniamy praktyczne ćwiczenia z obsługi wózków widłowych pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.
  • Egzamin i Uprawnienia: Po ukończeniu szkolenia, zdasz egzamin potwierdzający Twoje umiejętności. Otrzymasz również zaświadczenie kwalifikacyjne UDT, które są oficjalnym dokumentem potwierdzającym Twoje uprawnienia.

Zapisy na Szkolenie: 9 Września 2023 o godz. 08:00

Już teraz masz szansę zarezerwować swoje miejsce na szkoleniu na uprawnienia na wózki widłowe. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 września 2023 roku o godz. 08:00, w naszym ośrodku (Żukowo, ul. Armii Krajowej 1). To doskonała okazja, by zdobyć cenne umiejętności, zwiększyć swoje kwalifikacje i podnieść poziom bezpieczeństwa w Twojej pracy.

Nie tylko Wózki Widłowe!

Pamiętaj, że nasza oferta szkoleniowa obejmuje nie tylko uprawnienia na wózki widłowe. Przygotowujemy również szkolenia na inne urządzenia podlegające Dozorowi Technicznemu, takie jak żurawie wieżowe, HDS, suwnice, podesty, wózki specjalizowany.

Dla nas bezpieczeństwo i profesjonalizm są priorytetem. Zapisz się już dziś na nasze szkolenie na wózki widłowe i dołącz do grona specjalistów, którzy wiedzą, jak skutecznie i bezpiecznie operować tymi maszynami. Kontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce!