Szkolenia na Rusztowania: Zadbaj o Bezpieczeństwo na Budowie!

  • Home
  • Szkolenia na Rusztowania: Zadbaj o Bezpieczeństwo na Budowie!

Szkolenia na Rusztowania: Zadbaj o Bezpieczeństwo na Budowie!

2023-11-03 admin Comments Off

Jeśli pracujesz w branży budowlanej lub masz związek z konstrukcjami wysoko położonymi, to wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo na budowie. Rusztowania stanowią kluczowy element prac wysokościowych, i to od nich często zależy nasze bezpieczeństwo oraz skuteczność pracy.

Dlatego też chcemy Cię serdecznie zaprosić do naszej firmy, gdzie oferujemy kompleksowe szkolenia na rusztowania. Nasze kursy są dostosowane do aktualnych standardów bezpieczeństwa i przepisów prawa, aby przygotować Cię do pracy na rusztowaniach w sposób odpowiedzialny i skuteczny.

 

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia na rusztowania? 

    • Doświadczony personel: Nasza kadra instruktorów to specjaliści z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i bezpieczeństwa.
    • Praktyczna wiedza: Nasze szkolenia łączą teorię z praktyką, abyś mógł zdobyć realne umiejętności, które przydadzą Ci się na co dzień.
    •  Aktualne przepisy: Śledzimy zmiany w przepisach i dostosowujemy nasze kursy, abyś był zawsze zgodny z obowiązującymi normami.
    • Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy uczestnik ma różne potrzeby i poziom wiedzy. Dlatego dostosowujemy nasze szkolenia, aby sprostać Twoim wymaganiom.

Nasze kursy na rusztowania obejmują m.in.:

-Bezpieczny montaż i demontaż rusztowań.

-Inspekcję i konserwację rusztowań.

-Zasady bezpiecznej pracy na wysokości.

-Przepisy i przepisy prawne dotyczące rusztowań.

Naszym celem jest zapewnić Ci pełne wyposażenie w niezbędną wiedzę i umiejętności, abyś mógł wykonywać pracę na rusztowaniach w sposób odpowiedzialny, dbając o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami na rusztowania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami już dziś! Bezpieczeństwo na budowie jest priorytetem, a nasza firma szkoleniowa jest tu, aby Ci w tym pomóc.

Najbliższe szkolenie rozpoczynamy już 08.11.2023.