O firmie

O FIRMIE

Na rynku od 2002

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku, specjalizującą się w szkoleniach dla operatorów oraz konserwatorów maszyn budowlanych, urządzeń dozorowych, uprawnień elektroenergetycznych oraz usługach BHP. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia indywidualne, jak i realizowane na zlecenia firm. Dysponujemy nowoczesnymi salami wykładowymi oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą wykładowców i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia praktyczne odbywają się na naszych maszynach najlepszych marek, takich jak JCB, CATERPILLAR, HYUNDAI.

W 2005 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o serwis maszyn budowlanych. Wykonujemy przeglądy okresowe wózków widłowych, żurawi oraz innych maszyn budowlanych. Nasze samochody serwisowe są wyposażone w specjalistyczne narzędzia oraz części zamienne do wykonywania usług.

OFERTA

Szkolenia

Nasz główny cel to zapewnienie najwyższej jakości szkoleń, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz sukces opiera się na trzech filarach: wieloletnim doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze oraz zaawansowanej technologii wykorzystywanej w procesie szkolenia.

Dzięki współpracy z najlepszymi wykładowcami, zdobyliśmy istotną przewagę nad konkurencją, a POLKAR stał się silnym, dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym.

W organizacji szkoleń współpracujemy z następującymi instytucjami: UDT, TDT, WIT.

Zobacz więcej…

 

Serwis

Nasz firma oferuje profesjonalny serwis wózków widłowych oraz maszyn budowlanych, zarówno w siedzibie jak i bezpośrednio u klienta.

Nasza wyspecjalizowana kadra serwisantów posiada bogate doświadczenie oraz umiejętności niezbędne do przeprowadzenia kompleksowych przeglądów okresowych i napraw.

Dzięki zaawansowanemu wyposażeniu i specjalistycznym narzędziom naszego mobilnego serwisu, możemy zapewnić szybką i efektywną obsługę na terenie całego regionu. Dajemy naszym klientom pewność niezawodności i sprawności serwisowanych maszyn.

Zobacz więcej…

Sprzedaż

Firma Polkar specjalizuje się również w sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych głównie marek Hangcha oraz Hyundai.

Oferujemy szeroki wybór modeli, dopasowanych do potrzeb klientów. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, co pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny i najwyższą jakość oferowanych maszyn.

Nasza oferta obejmuje wózki widłowe różnych klas nośności i zastosowań, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ekspertyzie, by znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Zobacz więcej…

WYSOKA JAKOŚĆ SZKOLEŃ

ISO

Z dumą informujemy, że od 2014 roku jako ośrodek posiadamy certyfikat ISO wydany przez renomowaną instytucję LL-C (Certification) Czech Republic a.s., system zarządzania jakością, który co rocznie weryfikowany jest przez zewnętrzne jednostki certyfikujące.

Certyfikat ISO (International Organization for Standardization) to międzynarodowa norma potwierdzająca, że nasza firma spełnia wysokie standardy w zarządzaniu jakością i działaniem organizacyjnym. Jest to potwierdzenie, że działamy zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi i zobowiązujemy się dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Certyfikacja obejmuje szkolenia operatorów maszyn budowlanych, urządzeń technicznych podlegających nadzorowi UDT oraz szkolenia z zakresu eksploatacji i
nadzoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznego, ciepłowniczego, gazowego urządzeń, instalacji i sieci. Naszą jakość i zaangażowanie w doskonalenie działalności
potwierdza certyfikat ISO, zachowujący ważność w skali międzynarodowej, wydany przez LL-C (Certification) Czech Republic a.s. Jest to renomowana organizacja certyfikująca, która szczegółowo analizuje nasze procedury i działania, by upewnić się, że spełniamy wszystkie wymagania normy ISO 9001.

Więcej…

Akredytacja

W 2015 Ośrodek Dydaktyczno – Szkoleniowy P.P.U.S. „POLKAR” Sp. z o.o. otrzymał akredytację na całość prowadzonego kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych wydane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Na podstawie art. 68b ust. 2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 r. w sprawie akredytacji placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Z dniem 28.10.2021r. (po zmianie przepisów) nasz Ośrodek otrzymał akredytacje Pomorskiego Kuratora Oświaty na okres 5 lat na następujące kształcenia ustawiczne w formie pozaszkolnej:

Na podstawie art. 104 ustawy z dn. 14.06.1960r. Kodeks postępowania administracyjnego, art.118 §2 ustawy z dnia 14.12.2016 r. – Prawo Oświatowe (tj. Dz.U. z 2021 r.poz1082) rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej 

Więcej…