Sprzedaż wózków Hangcha

  • Home
  • Sprzedaż wózków Hangcha

Dział Sprzedaży

ul. Armii Krajowej 1
83-330 Żukowo

Tel. +48 607 209 902
serwis@polkar-szkolenia.pl

Grupa HANGCHA – od 1956

Firma ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO., Ltd, powstała jest od ponad 65 lat temu, a od niemal 50 lat jest producentem urządzeń transportu bliskiego.

Roczna produkcja na cały świat to obecnie ponad 300 000 nowych wózków widłowych.

HANGCHA nieprzerwanie od początku swego istnienia, dąży do udoskonalania swych wyroby poprzez stosowanie najnowszych osiągnięć techniki w zakresie projektowania i budowy wózków widłowych. Misją koncernu jest zapewnienie swoim klientom najdoskonalszych pod względem jakości i użyteczności wózków widłowych.

HANGCHA to zespół ponad 950 inżynierów oraz ponad 5500 pracowników produkcyjnych posiadających najwyższe kwalifikacje i z oddaniem realizujących misję firmy.

Sprzedaż wózków Hangcha

Wózki widłowe HANGCHA to produkt skierowany dla Klientów, którzy cenią sobie prostotę konstrukcyjną, a jednocześnie sprawdzone podzespoły.

W przeciągu kilkunastu lat wózki te zdobyły zaufanie tysięcy Klientów w Polsce i obecnie są najczęściej wybieraną marką w naszym kraju.

Wózki w udźwigu do 48 ton i bardzo szeroka gama produktów spalinowych, elektrycznych i techniki magazynowej.

Wózek widłowy HANGCHA – efektywność i wydajność pracy

Duże hale magazynowe, mniejsze i większe zakłady produkcyjne o zróżnicowanym profilu działalności czy sklepy wielkopowierzchniowe, na przykład te oferujące materiały budowlane, to miejsca, w których trudno jest wyobrazić sobie ręczny rozładunek i załadunek towarów. Nie dziwi więc fakt, że podstawowym elementem wyposażenia takich lokalizacji są specjalne pojazdy wyposażone w podnośnik o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Wśród modeli cieszących się ogromną popularnością w Polsce znajdują się prezentowane w tej kategorii pojazdy Hangcha. Każdy wózek widłowy HC (Hangcha) – spalinowy, elektryczny oraz LPG charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi i świetnie sprawdza w realizacji codziennych zadań. Jednostki marki HC cenione za stabilną konstrukcję, zwrotność, a także odporność na intensywną, codzienną eksploatację. Zdecydowanie ułatwiają transport palet z towarem z miejsca na miejsce lub ich załadunek na regały czy samochód.

Dlaczego warto wybrać wózki widłowe HANGCHA?

Przede wszystkim są to pojazdy nieskomplikowane w użytkowaniu, co zdecydowanie minimalizuje czas potrzebny do przeszkolenia pracownika w zakresie ich zgodnej z przepisami obsługi. Atutem modeli dostarczanych przez firmę Hangcha (HC) jest również fakt, że zaprojektowano je z myślą o tym, aby cała konstrukcja opierała się na solidnych i jednocześnie prostych rozwiązaniach, z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. W rezultacie charakteryzują się one niską awaryjnością, a w przypadku konieczności naprawy czy podczas okresowego serwisowania przywrócenie funkcjonalności nie sprawia większych problemów. Wózki widłowe HC (Hangcha) spalinowe, elektryczne oraz LPG wyposażone są w specjalny system, niwelujący hałas i szarpanie podczas podnoszenia oraz opuszczania towarów. Kabiny skonstruowano tak, aby zapewniały operatorowi jak najlepszą widoczność, a zamontowane w strategicznych miejscach oświetlenie ostrzegawcze zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo podczas poruszania się wózkiem widłowym HC na przykład pomiędzy półkami w wąskich alejkach magazynów.

TOOLMEX TRUCK – wózki widłowe HC

Marka Hangcha to dostawca oferujący sprawdzone, wydajne i godne polecenia rozwiązania. Właśnie dlatego wózki widłowe Hangcha (HC) należą do jednostek wykorzystywanych powszechnie w przedsiębiorstwach o wielorakich profilach działalności. Ich uniwersalność wynika też z tego, że dostępne są w wersji elektrycznej, spalinowej oraz LPG, a także w kilku wariantach zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych. Dzięki temu wybranie modelu, który doskonale sprawdzi się w swojej roli i nie zawiedzie podczas załadunku i rozładunku palet, nie sprawia naszym Klientom większych problemów. Jeżeli więc planujesz inwestycję w zwrotne, wytrzymałe i proste w obsłudze wózki widłowe HC, to koniecznie skontaktuj się z nami – w Toolmex Truck chętnie doradzimy i pomożemy w wybraniu optymalnego rozwiązania. Zapraszamy serdecznie!