Informacje prawne

  • Home
  • Informacje prawne

Informacje prawne

Niniejsza zakładka zawiera ważne informacje prawne dotyczące korzystania z naszej strony internetowej oraz świadczenia usług szkolenia operatorów maszyn i serwisu wózków widłowych oraz maszyn budowlanych. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które określają prawa i obowiązki zarówno naszej firmy, jak i użytkowników naszej strony internetowej.

Właściciel strony

Nasza strona należy do Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Szkoleniowe POLKAR Sp. z o.o., z siedzibą pod adresem ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Żukowo oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe POLKAR Andrzej Karpus z siedzibą pod adresem ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Żukowo. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy zgodnie z obowiązującym prawem.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie do treści, grafik, logo i innych elementów znajdujących się na naszej stronie internetowej są własnością naszej firmy lub zostały wykorzystane na podstawie odpowiednich licencji. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, modyfikowania lub wykorzystywania tych elementów bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Odpowiedzialność

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i aktualność informacji udostępnianych na naszej stronie internetowej. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za ewentualne straty, szkody lub koszty wynikające bezpośrednio lub pośrednio z korzystania z naszej strony internetowej lub związane z nim. Korzystanie z naszej strony internetowej odbywa się na własne ryzyko.

Odnośniki do stron trzecich

Nasza strona internetowa może zawierać odnośniki do stron internetowych lub materiałów należących do osób trzecich. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych stron trzecich ani za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z korzystania z tych stron. Odnośniki te są udostępniane jedynie w celach informacyjnych i nie oznaczają, że popieramy zawartość tych stron.

Zmiany w informacjach prawnych

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach prawnych w dowolnym czasie i z dowolnych powodów. Aktualizacje informacji prawnych będą publikowane na naszej stronie internetowej. Zalecamy regularne sprawdzanie tej zakładki, aby być na bieżąco z obowiązującymi informacjami.

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące informacji prawnych, prosimy o kontakt z nami pod następującym adresem e-mail: polkar@polkar-szkolenia.pl.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową oraz za przestrzeganie określonych informacji prawnych.