Szkolenia na wózki widłowe i koparko-ładowarki 

 

 

 

Bezpłatne szkolenia

 

Planujemy realizację bezpłatnego szkolenia w ramach projektu unijnego dla osób biernych zawodowo (nie zarejestrowanych w Urzędzie Pracy) lub pracujących do 30 roku życia, zatrudnionych na umowę na czas do 6 miesięcy, nie przekraczając minimalnego wynagrodzenia o pracę (2600,00 brutto). Dla osób zamieszkałych w woj. pomorskim. Proponowane szkolenia koparkoładowarki , ładowarki kl. III lub koparki kl. III.

 

W przypadku zainteresowania prośba o kontakt pod nr telefonu  586814074 lub zgłoszenia na adres mailowy: biuro@polkar-szkolenia.pl


Ośrodek Dydaktyczno-Szkoleniowy P.P.U.S. "POLKAR" Sp. z o.o.  prowadzi szkolenia na operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w zakresie klasy III, II, I w specjalnościach:

  • koparkoładowarki, koparki jednonaczyniowe, ładowarki jednonaczyniowe, spycharki, walce drogowe, zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych, pompy do mieszanki betonowej, rozściełacze masy bitumicznej, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne, frezarki do nawierzchni dróg, przecinarki do nawierzchni dróg, równiarki , remontery nawierzchni, maszyny do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw, wielozadaniowe nośniki osprzętów, skrapiarki do nawierzchni bitumicznej, zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych, narzędzia udarowe ręczne, betoniarki, rusztowania budowlano - montażowe metalowe, sprężarki przewoźne, elektrownie polowe, rozszerzenie uprawnień o dany typ maszyny i wiele innych.
  • Szkolenia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru, urządzeń i instalacji elektrycznych, urządzeń zużywających ciepło oraz urządzeń i instalacji gazowych.
  • Szkolenia w zakresie urządzeń dozorowych przygotowujące do obsługi: żurawie (wszystkie typy), suwnice, podesty ruchome, wciągarki i wciągniki, wózki jezdniowe, dźwigi (windy towarowe i towarowo-osobowe), ciągniki, dźwigniki samochodowe, dźwigniki samochodowe montowane na pojazdach, burty załadowcze samochodowe, kurs hakowych.
  • Szkolenia operatorów wózków widłowych z napędem silnikowym wszystkich typów, bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.
  • Szkolenia w zakresie BHP: pracodawców, pracowników na stanowiskach kierowniczych, inżyniersko- technicznych, administracyjno -biurowych, robotniczych, nauczycieli, służb BHP.
  • Szkolenia z zakresu spawania elektrycznego i gazowego.

 

PLANOWANE SZKOLENIA:


 

TEMAT SZKOLENIA TERMIN ZAPISÓW
Sprzęt ciężki 2021.09.06 - godz. 16.00
Wózki widłowe 2021.09.18 - godz. 8.30
Szkolenia UDT 2021.09.18 - godz. 8.30
TEMAT SZKOLENIA TERMIN ZAPISÓW
Elektroenergetyczne 2021.08.17 - godz. 15.30
Rusztowania 2021.09.06 - godz. 16.00

 

 

Spawanie 2019.08.24 - godz. 8:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji pod nr tel. 58 685-81-87 lub 607-828-700.

 

Jesteś zaninteresowany/a szkoleniami zachecamy do wypełnienia krótkiej ankiety:

 

ANKIETA

 


Bezpłatne szkolenia na operatora dla osób bezrobotnych

Bezpłatne szkolenia na operatora maszyn budowlanych w ramach projektów unijnych dla osób bezrobotnych

 

więcej informacji można uzyskać mailowo: biuro@polkar-szkolenia.pl

 

 

Więcej infromacji można uzyskać również na stronie projekty unijne.